Hravá extravagance do interiéru

.

Ať už jste výstřední styl osobnosti anebo nemáte rádi uniformitu, je pro Vás extravagantní styl to pravé ořechové. Dokáže nejen šokovat své okolí, ale je na druhou stranu hravý, originální a v dobrém slova smyslu šokující. V extravagantním interiéru se nejvíce odráží osobnost jejího majitele a v základech funguje na protikladech a velkých kontrastech. Materiály, které jsou použity v domě nebo bytě nejsou vůbec levnou záležitostí. Vždy se jedná o kvalitní a precizně zpracovaný kus nábytku, lampy, koberce, obrazu nebo jiného doplňku. Extravagance představuje i použité barvy, které se vyznačují odstíny sytě růžové, fialové, žluté a tyrkysové. Extravagantními prvky rozbijete zdánlivě nudný interiér.
 pokoj na zámku

Jak na extravagantní styl bydlení?

 
Vůbec to není nic složitého a stačí pouze použít svou vlastní fantazií, přání, odvahu a možnosti trhu. Trh nabízí nejen moderní designové kousky, ale extravagance tvoří i kousky staršího data, které stačí do interiéru skvěle zakomponovat. Stačí si trochu pohrát s barvami, textilem, doplňky tak, jak by to nikdo nečekal. I tak tento styl, aby působil celistvě, je důležité, aby byl interiér koncipován převážně v jednom stylu. Vzájemné míchání stylů je totiž vyšší level a měl by být přenechán raději designérovi. Laické míchaní stylů, může způsobit nepěkně působící bydlení, kde to nemá hlavu ani patu.
 obraz v kuchyni

.

Pomoc designéra se vyplatí

 
Když už se opravdu pustíte do takto tematické přestavby bytu v extravagantním stylu, neváhejte o pomoc požádat designéra. Ten Vám dokáže nejen vytvořit extravagantní byt na míru, ale poradí Vám jak zakomponovat Vaše oblíbené doplňky, barvy a třeba jak ušetřit místo. Spousty kvalitních designérů najdete nejen na webu, ale zkuste se poptat i mezi známými, kteří Vám určitě rádi poradí a doporučí. Práce s designérem by pro Vás měla být příjemná a opravdu kvalitní designér Vás vyslechne a bude se snažit Vám vyplnit všechny Vaše přání ve Vaší představě extravagantního interiéru bydlení.

Hravá extravagance do interiéru
4.2 (83.33%)6
.